Yonca Samlı - Life Sigorta

1995 yılından bu yana hizmet veren acentemiz, Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketleri ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Life Sigorta’nın güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetimi, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Life Sigorta; Ev, İşyeri, Araç, Nakliyat, Sağlık, Hayat ve Seyahat Sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.

Life Sigorta kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir. Bunun sonucu olarak gerek sigortacılık mevzuatında yapılan değişikliklerden gerekse piyasa şartlarındaki değişimlerden önemli ölçüde etkilenmeden faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır.

 

EKİBİMİZ

 

Yonca SAMLI
Kurucu / Genel Müdür

yonca@lifesigorta.com.tr

Berk HASANOĞLU
Proje Ortağı

berk@lifesigorta.com.tr

Asuman KAZDAL
Araç, Konut, İşyeri vb. hasarlarınız için

asuman@lifesigorta.com.tr

Suna KARGIN
Kasko, İşyeri, Konut vb. sigortalarınız için

suna@lifesigorta.com.tr

Nurcan ÇEVİK
Seyahat ve Özel sağlık sigortalarınız için

nurcan@lifesigorta.com.tr

Batuhan Yamandağ
Seyahat ve Özel sağlık sigortalarınız için

batuhan@lifesigorta.com.tr

Diğer tüm sorularınız için info@lifesigorta.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Desteklediğimiz Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

acil-ihtiyac-projesi-vakfi logo

www.aipvakfi.org

barinak-gonulluleri-dernegi logo