Snow
HAKKIMIZDA

Life Sigorta

1995 yılından bu yana hizmet veren acentemiz, Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinden MAPFRE SİGORTA A.Ş. ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği,
hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Life Sigorta’nın güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetimi, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Life Sigorta Ev, İşyeri, Araç, Nakliyat, Sağlık, Hayat ve Seyahat Sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.
Life Sigorta kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir. Bunun sonucu olarak gerek sigortacılık mevzuatında yapılan değişikliklerden gerekse piyasa şartlarındaki değişimlerden önemli ölçüde etkilenmeden faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır.

MAPFRE SİGORTA A.Ş. 1948 yılında kurulup, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında Çukurova Holding hisselerinin %80 oranındaki bölümünün bedeli ödenerek, İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan Mapfre International tarafından satın alınmış ve MAPFRE şirketin hakim ortağı sıfatını kazanmıştır.

30 Ekim 2001 tarihi itibariyle, MAPFRE SİGORTA A.Ş.’nın finansal güçlülük notu A+ olarak açıklanmıştır. Bu tarih itibariyle her yıl bu derecelendirme yinelenmiş ve 2007 yılında şirketin ratingi A+’dan AA(tur)’ya yükseltilmiştir. Türkiye’de ilk kez bir sigorta şirketinin ulusal finansal güçlülük notu AA(tur) olarak değerlendirilmiştir. MAPFRE SİGORTA A.Ş. son 12 yıldır bu başarısını tekrarlamaktadır.

KURUCU
ARAÇ, KONUT, İŞYERİ vb. HASARLARINIZ İÇİN
SEYAHAT ve ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARINIZ İÇİN
KASKO, İŞYERİ, KONUT vb. SİGORTALARINIZ İÇİN

Diğer tüm sorularınız için info@lifesigorta.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

KARİYER

Formu doldurarak kadromuzla birlikte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aranan kriterlere uygunsanız yetkililierimiz sizi arayacaktır.

Sosyal Sorumluluk

Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği

Acil İhtiyaç Projesi Derneği


Hasanpaşa, Kadıköy İSTANBUL

Eğitim Mah. Adım Sk. Orjin İş merkezi
No:18 K:2 D:38 Pk:34722

t: +90 216 330 81 78 – 79
f: +90 216 541 01 91

Copyright 2011 All rights Reserved Designed by MARKACAT DIGITAL